پیش نویس ها

مجله اینترنتی

4 مورد که مردان از همسرشان پنهان می کنند!

يكشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۰۴:۴۹ ق.ظ
مردان ممکن است در زمان هایی احساس ناامنی کنند و احساسی شوند و باید به ان ها در بروز احساساتشان کمک کرد. به همین منظور از یک درمانگر خواسته ایم تا در این باره توضیحاتی را ارائه دهد.

مردها همیشه چیزهایی برای پنهان کردن دارند!
اولین چیزی که مردان از همسرشان پنهان می کنند : مردها نیز گاهی در مورد ظاهر خود احساس ناامنی می‌کنند.

ممکن است شما بعد از یک کلاس ورزش یک لباس جذاب به تن کنید و از او بخواهید تا نظرش را به شما بگوید. اما مردها صبر نخواهند کرد که شما در مورد تناسب‌ اندام آن‌ها قضاوت کنید. مردها همیشه دوست دارند که بدانند همچنان در نگاه شما جذاب هستند یا خیر. همه مردها این‌گونه نشان می‌دهند که اعتماد به‌ نفس داشته و احساس امنیت می‌کنند، اما همیشه نیاز دارند که بدانند در دید شما همچنان جذاب هستند. به همین خاطر بهتر است همیشه خانم‌ها به‌صورت کلامی به همسرشان بگویند که او همچنان مرد جذابی است. به او بگویید که چرا فکر می‌کنید که در کنار او خوشبخت هستید. اگرچه ممکن است تظاهر کنند که اصلاً برایشان مهم نیست اما در اصل کلمه به کلمه حرف شما را با روح خود جذب می‌کنند.

مردان از همسرشان پنهان می کنند که نمی‌دانند چگونه احساسات خود را بروز دهند!
از لحاظ روحی مردان نسبت به زنان کمتر احساساتی هستند و معمولاً نمی‌توانند به راحتی در مورد نگرانی‌های خود صحبت کنند. البته دلیلش آن نیست که احساس ندارند بلکه به این دلیل است که معمولاً به آن‌ها یاد داده شده است که خودشان از پس این‌گونه مشکلات به تنهایی بر بیایند و آن را بروز ندهند؛ همیشه می‌شنوند ”مرد که گریه نمی‌کند!”.

به همین دلیل شگفت‌زده نشوید اگر نمی‌تواند بعد از یک مشاجره یا به دلیل کار کردن شما تا دیروقت به راحتی به شما بگوید که واقعاً ناراحت شده است. از طرف دیگر نیز ممکن است این مرد احساس کند که نگرانی‌ها و ناراحتی‌هایش نادیده گرفته شده است که این مسئله خود می‌تواند در خل و خوی او تأثیرگذار باشد.

حال چه می‌توان کرد؟ یک زن تنها می‌تواند مشوق و صبور باشد. احساسات خود را واضح به زبان بیاورید و صبر کنید تا او نیز زبان باز کند و سعی کنید در ابراز احساسات به او کمک کنید.

مردان از همسرشان پنهان می کنند که به شدت به او وابسته هستند!
مردها به راحتی می‌توانند نقش حمایت گر و تأمین گر را به عهده بگیرند. اما تنها تعداد کمی از آن‌ها کمک دیگران را می‌پذیرند. حتی اگر این حمایت از طرف همسرشان باشد. مردها در محل کار یا باشگاه دوستان زیادی دارند اما کمتر پیش می‌آید که دوستی داشته باشند که همه احساس ایشان را بفهمد و کاملاً درکشان کند. مردها واقعاً دوست دارند که به حمایت همسرانشان تکیه کنند اما در عین‌حال دوست ندارند که ضعیف به نظر برسند.

به همین دلیل فراموش نکنید که معشوقه، همسر و بهترین دوست شوهرتان باشید. یادتان باشد که در مورد مسائل کاری از او سؤال بپرسید و یا از او بخواهید در مورد مسائلش با شما صحبت کند. اگر به نظرتان می‌رسد که استرس دارد به او بگویید که می‌تواند با شما صحبت کند، حتی اگر ابتدا بگوید که مشکلی نیست. وقتی صحبت می‌کند کاملاً به او گوش دهید و از پاسخگویی به او نترسید.

مردان از همسرشان پنهان می کنند که از در آغوش کشیده شدن لذت می‌برند!
ممکن است که حتی حوصله رابطه جنسی را نداشته باشد اما این به آن معنا نیست که دوست ندارد او را در آغوش کشیده و نوازش کنید. مردها نیز مانند زن‌ها از در آغوش کشیده شدن و نوازش شدن لذت می‌برند. می‌توانید این کار را بیشتر انجام دهید. دستان او را بگیرید، شانه هایش را نوازش کنید، هنگام خواب به او نزدیک شوید. شاید گاهی رابطه جنسی هم پیش بیاید، اما تنها گرفتن دستان او و یا لمس شانه هایش نیز می تواند برایش قوت قلبی باشد که نیاز دارد.


منبع: nikoo.ir

مردها چه چیزی را از همسرشان پنهان می کنند،مردان پنهان کار،مرد ها پنهان کاری می کنند


فریلنسرینگ

نظرات  (۱۵)

۲۵ مرداد ۹۴ ، ۱۲:۳۶ عاطفه اکبری
خیلی خوب بود..
ممنون از شما.
وای..
چقدر عالی..
ممنون که گفتین...
وبتون خیلی خوبه..
۲۵ مرداد ۹۴ ، ۱۲:۴۴ زهرا احمدآبادی
چقدر مردها پنهان کاری میکنند........

جالب بود.......
۲۵ مرداد ۹۴ ، ۱۵:۴۵ رضا اسکندری
بسیار خوب...
سپاس
۲۵ مرداد ۹۴ ، ۱۵:۴۷ یاور گلدوز مطلق
سلام
عجب!!
من بعضی‌هاش را نمیدانستم.
جالب است؛ انگار دارد از کشف خودم خوشم میاید!
من فکر میکردم که ما مردها موجودات ساده‌تری هستیم. آخر خیلی راحت یکدیگر را درک میکنیم. بر عکس آنیکی‌ها که بعید به نظر میرسد.
مثل همیشه آقا شهریار.
کارت درست است رفیق
یک سوال رفیق: آیا آقایانی هم هستند که مثل من وسوسه شده باشند کامنت این مطلب را به صورت خصوصی بفرستند!؟
پاسخ:
سلام بر شما..
خیر..پیش از این نبودن..
شما هم که عمومی فرستادین...
ممنون از حضور گرمتون..
عجب..
پس این طور...
مرسی از شما...
لایک
مثل همیشه جالب توجه وخواندنی. موفق باشید. 
بسیار عالی سپاس
آخ جون...
مرسی
۲۶ مرداد ۹۴ ، ۱۳:۳۴ نقاش ایرانی
جالب بود
۲۶ مرداد ۹۴ ، ۱۵:۴۸ شاهین قنبری
سلام
مطلب بسیار جالبی برام بود...
ولی ما مردا تا این حد هم اینجوری نیستیم..

اصن اینارو کی گفته..
هیچ کدومون واقعیت ندارن ...
جمع کنین..
نکته های جالبی بود و واقعاً نمیدونستم...

ممنون بابتِ نوشتنشون :)

پاسخ:
ممنون از حضورتون..
۲۷ مرداد ۹۴ ، ۱۷:۰۷ مهدی فراحی
خیلی مطالب عالی و خوب است
در صورت تمایل از مطالب وبلاگ بنده هم استفاده کنید بدون ذکر وبلاگ و فقط ذکر منبع اصلی اگر دارد

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی