پیش نویس ها

مجله اینترنتی

عکس سلفی به حیوانات هم رسید+ تصاویر

پنجشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۰۷ ق.ظ

عکس های این گربه را یک نفر در اینستاگرام خود منتشر کرده است او به گربه خود به نام مانی یاد داده است که چگونه دکمه دوربین را فشار دهد و عکس سلفی بگیرد. در اینستاگرام او عکس های جالبی از این گربه وجود دارد که خود این گربه این عکس ها را با دوستان خود که سگ هستند گرفته است.

عکس سلفی به حیوانات رسید

اورانگوتانی که ماجرای عکس سلفی اش به دادگاه کشیده شد
در سال 2011 عکاس حیات وحش دیوید اسلاتر در یک ادعای قانونی درحقوق حیوانات اعلام کرد که مالکیت معنوی این عکس متعلق به این میمون می باشد.

در ابتدا این رسانه ها به دلیل اینکه عکس متعلق به میمون است و حق انتشار و کپی رایت برای حیوانات وجود ندارد به صورت رایگان عکس را چاپ و منتشر کردند پس از آن این عکاس از چاپ رایگان عکس شکایت کرد واین دادخواست به دادگاه کشیده شد اما دادگاه اعلام کرد که حتی اگر این عکس را این حیوان به دست خود گرفته باشد حیوانات حق مالکیت معنوی ندارند و این دداخواست رد شد.

عکس سلفی به حیوانات رسید

سلفی کوآلا در باغ وحش سیدنی
کارکنان باغ وحش سیدنی اعلام کردند که کوآلایی از خود عکس سلفی گرفته اما فاش شد که این کارکنان دوربین سونیرا در درخت محل زندگی کوآلا کار گذاشته بودند.

عکس سلفی به حیوانات رسید

عکس سلفی از دو شامپانزه کنجکاو از سیرالئون 
عکس دو گونه از شامپازه  بامزه و کنجکاو درچهارمین سالانه بی بی سی حیات وحش  توانست جایزه سال عکالسی را از آن خود کند و برنده جایزه شود.

عکس سلفی به حیوانات رسید

شیر کوهی در کوه سانتا مونیکا در کالیفرنیا 
پارک ملی آمریکا به دقت شیر کوهی سانتا مونیکا را تحت نظر قرار داده بودند که این توله شیر نر به طور ناگهانی به سمت دوربین می رود و این عکس زیبا گرفته می شود.

عکس سلفی به حیوانات رسید

لانگوری که با دیدن دوربین مبهوت آن می شود
استفاده از دوربین های تله ای از سال 1990 آغاز شد از آن زمان تاکنون میلیون ها عکس با آن‌ها گرفته شده است که با جذاب کردن دوربین یا کار گذاشتن آن در محل هایی مورد علقه حیوان باعث می شوند که حیوانات به سمت این دوربین ها بروند.

لانگور یا میمون های لاغر اندام و دراز دم و ریش دار بومی هند و آسیای جنوب شرقی حیوانی است که پرتره ان به کمک دوربین تله ای گرفته شده است.

عکس سلفی به حیوانات رسید

سلفی پنگوئن 
تصویری از پنگوئن که گروهی از یک شرکت مسافرت قطبی  با نزدیک کردن دوربین به پنگون و عکس العمل پنگوئن خلق شده است.

غزال کوچک آفریقایی در کامرون که به دوربین علاقه دارد
عکس این غزال کوچک همه به کمک دوربین های تله ای گرفته شده است اما نکته جالب آن است که این غزال علاقه زیادی به دوربین ها نشان می دهد و تصاویر زیادی از او گرفته شده است.


عکس سلفی به حیوانات رسید

عکس شگفت انگیز  سلفی دکتر دولیتل با حیوانات
آلن دیکسون یک ماجراجوی حیات وحش که سلفی های زیادی با حیوانات دارد او گاهی برای یک سلفی خوب ساعت های زیادی وقت صرف می کند تا او تلاش خود را می کند که در مدت عکاسی موجب تحریک یا ناراحتی حیوانات نشود.

عکس سلفی به حیوانات رسید

ژست خونسردانه ببری در پارک ملی هند در برابر دوربین
عکس این ببر با دوربین تله ای که درحفره ای صخرهای که آب در ان جریان دارد ببر برای خنک کردن خود به آنجا پناه می برد تا خود را خنک کند پس از مشاهده دربین ببر این گونه در لنز دوربین زل می زند.

عکس سلفی به حیوانات رسیدفریلنسرینگ

موافقین ۷ مخالفین ۰ ۹۴/۱۱/۲۹
رضا فاطمی

نظرات  (۴)

۳۰ بهمن ۹۴ ، ۰۵:۱۳ زهرا احمدآبادی
عااااااالی است....
۲۹ اسفند ۹۴ ، ۱۸:۵۲ مهدی مهدوی
عالی بود.
این ویروس به همه سرایت کرده.
:/

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی